Karol Szczepaniak zaprasza na Jeleniogórski Festiwal Smaków Świata.

Autor: redakcja UMJG

12.8.2020 - 11:52

Festiwal smaków świata tuż, tuż

To będzie prawdziwa uczta dla miłośników dobrej kuchni. Od piątku do niedzieli (14 – 16 sierpnia) na jeleniogórskich błoniach będzie odbywał się Jeleniogórski Festiwal Smaków Świata.

– Będą smaki ze wszystkich kontynentów. No, może poza Antarktydą i Arktyką – zapowiada Karol Szczepaniak, organizator imprezy. Od piątku do niedzieli na błonia jeleniogórskie przyjedzie ponad 20 food trucków.

– Będzie kuchnia azjatycka, zarówno na słodko jak i na wytrawnie, kuchnia europejska, amerykańska w postaci choćby burgerów – wymienia Karol Szczepaniak. – Jeżeli mówimy o burgerach to musi być najlepszy polski food truck w postaci Pasibusa.

A może podniebienia jeleniogórzan zdobędą hiszpańskie złote paluchy churros czy sezonowana wołowina w grillowanych włoskich ciabatach? – Wszystko możliwe – mówi K. Szczepaniak, które podobne imprezy organizuje w całej Polsce. – Bardzo dbamy o jakość tego, co serwują food trucki, które z nami jeżdżą.

Jeleniogórski Festiwal Smaków Świata odbędzie się w najbliższy weekend na jeleniogórskich błoniach: piątek (14 sierpnia) – w godz. 16.00 – 22.00, sobota i niedziela (15 i 16 sierpnia) – w godz. 12.00 – 22.00.